Článek-kopíruj se zdrojem

13. května 2012 v 9:46 | Amča Chládková |  Novinky
Pomeje slibuje turné 5angels, Bartošová se stáhla do ústraní

Jiří Pomeje (45) bere svoji práci manažera dívčí kapely 5angels vážně. Dívenkám prý vyjednal termíny jarního turné. Poprvé by se měly představit 21. května v Mladé Boleslavi, pak 29. 5. v Praze a 11. června v Bratislavě. A jako hosta jim sehnal Jana Bendiga.

Plány s kapelou Pomeje údajně konzultuje i se svou ženou, která se stáhla do ústraní. "Iveta se věnuje rodině, objevit by se měla až koncem roku na jediném vánočním koncertu," prozrazuje Jiří Pomeje.

A dodává, že oba teď žijí klidně a spokojeně. "Teď například řešíme, zda máme koupit Arturovi bubny. Případně kam je dát, aby nebyly slyšet v celé Uhříněvsi. Artur totiž jezdí do Říčan na výuku hry na bicí a je tím naprosto nadšený," upřesňuje Jiří Pomeje.

Co se jeho podnikatelských a manažerských plánů týče, tvrdí, že o víkendu jeho kamarád, podnikatel Pavel Pásek, zaplatí dlužný milion korun Michalu Davidovi (49) jako zálohu na nové písničky pro chystané cédéčko dívčí skupiny 5angels.

Faktem ale je, že Michal David čeká na peníze už několik týdnů. Bez zálohy není ochotný smlouvu s Jiřím Pomejem podepsat. "Měli jsme problémy se sponzory, jsem přesvědčený, že o víkendu dojde k dohodě," vysvětluje Pomeje.

Je to asi 2 roky starý,ale to snad nevadí.

KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama